Co za gol Roberta Lewandowskiego! Genialna bramka w meczu z Realem Madryt (WIDEO)

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców w meczu Barcelona - Real Madryt o Superpuchar Europy. Reprezentant Polski strzelił kapitalnego gola uderzeniem zza pola karnego.

Real szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie za sprawą dwóch trafień Viniciusa Juniora. W 33. minucie odpowiedziała Barcelona - Lewandowski nie zastanawiał się zbyt długo i popisał się atomowym uderzeniem zza pola karnego, pokonując golkipera "Królewskich".

Radość Barcelony nie trwała zbyt długo. Kilka minut później było już 3:1 dla ekipy z Madrytu, a hat-tricka po uderzeniu z rzutu karnego skompletował Vinicius.

Dla Lewandowskiego był 12. gol w tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. 35-latek w sezonie 2023/2024 dołożył także pięć asyst.