"W Turcji musi być gorąco". Trener na parkiecie, gwiazdor poza boiskiem w meczu ZAKSY w LM (WIDEO)

Pod koniec pierwszego seta na parkiecie pojawił się... Slobodan Kovac, trener tureckiej ekipy.

Mecz Halkbank Ankara – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w siatkarskiej Lidze Mistrzów od początku wzbudzał ogromne emocje. Pod koniec pierwszego seta na parkiecie pojawił się... Slobodan Kovac, trener tureckiej ekipy.

Wszystko przez sytuację, w której arbitrzy nie zauważyli, jak piłka po zagrywce Nimira Abdel-Aziza otarła plecy Bartosza Bednorza. Sędziowie tego nie wychwycili, co rozwścieczyło przedstawicieli Halkbanku. W pewnym momencie na parkiecie pojawił się trener zespołu z Ankary, a wściekły Abdel-Aziz - w ramach chwilowego protestu - opuścił boisko.

- W Turcji musi być gorąco - przyznał komentujący to spotkanie Jerzy Mielewski.

Choć ZAKSA wysoko prowadziła od początku pierwszego seta, ostatecznie premierową partię wygrali gospodarze, triumfując 32:30.