Przełamanie Arkadiusza Milika! Kolejna wpadka Juventusu (WIDEO)

Gol Arkadiusza Milika w meczu Juventus - Atalanta.

Juventus zremisował u siebie z Atalantą Bergamo 2:2 w 28. kolejce włoskiej Serie A. W drużynie gospodarzy wystąpili bramkarz Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik, który zdobył bramkę na 2:1.

Do przerwy prowadziła Atalanta po golu Holendra Teuna Koopmeinersa w 35. minucie.

Juventus odpowiedział trafieniami Andrei Cambiaso w 66. i Milika w 70., ale korzystnego wyniku "Stara Dama" nie utrzymała. W 75. ponownie z bramki cieszył się Koopmeiners.

Chwilę po wyrównującej bramce Milik został zmieniony. 30-letni napastnik zdobył w tym sezonie Serie A trzy gole.

Gol Milika w meczu Juventus - Atalanta:

W tabeli Juventus jest trzeci z aż 17-punktową stratą do prowadzącego Interu. Pewnie zmierzający po tytuł mediolańczycy już w sobotę wygrali na wyjeździe 1:0 z Bologną bramkarza Łukasza Skorupskiego (cały mecz) i Kacpra Urbańskiego (rezerwowy). Atalanta zajmuje szóste miejsce.