Osłabienie Legii Warszawa! Nie zagra przez co najmniej dwa miesiące

Osłabienie Legii Warszawa! Nie zagra przez dwa miesiące

Piłkarz Legii Blaz Kramer z powodu kontuzji nie będzie mógł grać przez około 9-12 tygodni - poinformował w poniedziałek warszawski klub. To oznacza, że słoweński napastnik prawdopodobnie nie wystąpi do końca sezonu.

Kramer opuścił boisko w 59. minucie wyjazdowego meczu z Widzewem w 24. kolejce ekstraklasy. Łodzianie zwyciężyli w niedzielę 1:0.

Następnego dnia Legia przekazała oficjalnie, że Słoweniec "w najbliższych dniach przejdzie operację złamanej kości". Jak dodano, szacowana przerwa w treningach potrwa około 9-12 tygodni.

W obecnym sezonie Kramer strzelił dla Legii, licząc wszystkie rozgrywki, 10 goli, w tym cztery w ekstraklasie, która zakończy zmagania 26 maja.