TAURON Liga dzisiaj - 26.03. Plan transmisji wtorkowych meczów. Transmisja TV i stream online

Plan wtorkowych transmisji TAURON Ligi.

We wtorek dojdzie do dwóch ćwierćfinałowych spotkań TAURON Ligi - po derbach Łodzi przeniesiemy się do Opola na mecz UNI - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Oto plan wtorkowych transmisji.

Pierwsze na boisko wybiegną zawodniczki zespołów z Łodzi. Tym razem gospodarzem będzie ekipa Budowlanych. W rywalizacji do dwóch zwycięstw 1:0 prowadzą gospodynie dzisiejszego spotkania.

W ubiegły czwartek łódzkie ekipy grały set za set i o rozstrzygnięciu meczu zadecydował tie-break. W nim od stanu 8:8 cztery punkty z rzędu zdobył Grot i już do końca utrzymał przewagę i wygrał 3:2 (25:23, 24:26, 25:21, 22:25, 15:10). Podczas pierwszego starcia w szeregach ŁKS nie wystąpiła Valentina Diouf, która nie była w pełni sił po finałowym turnieju TAURON Pucharu Polski.

Po łódzkiej rywalizacji przyjdzie czas na starcie opolanek z zawodniczkami z Bielska-Białej. Pierwsze spotkanie tych klub również było zacięte i trwało pięć setów. UNI przegrywało już 0:2 (19:25, 17:25), ale zdołało doprowadzić do remisu 2:2 (26:24, 25:18). W decydującej partii opolanki prowadziły już 7:3, ale nie zdołały zatrzymać rozpędzonych zawodniczek BKS Bostik, które od wspomnianego wyniki wywalczyły siedem "oczek" z rzędu, wychodząc na prowadzenie 10:7, które już do końca utrzymały (15:12).

W tej parze w całej rywalizacji 1:0 prowadzi zespół ze Śląska.

Plan transmisji wtorkowych meczów TAURON Ligi - 26.03.

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź - 17:30, Polsat Sport

UNI Opole - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - 20:30, Polsat Sport Extra