Aryna Sabalenka gra dalej w Roland Garros! Wygrała z nią pierwszy raz w karierze

Aryna Sabalenka - Erika Andriejewa. Kto wygrał? Wynik meczu Roland Garros.

Aryna Sabalenka i Erika Andriejewa zmierzyły się w meczu pierwszej rundy wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Dalej gra wiceliderka rankingu WTA, która wygrała w dwóch setach.

W pierwszym secie Sabalenka pewnie wygrała 6:1. Nieco więcej problemów miała w drugiej partii, jednak i tym razem triumfowała 6:2, w całym meczu wygrywając 2:0.

Do tej pory Sabalenka i Andriejewa nie miały okazji ze sobą rywalizować. Sabalenka wygrała więc pierwsze bezpośrednie spotkanie z 19-latką.

Sabalenka - Andriejewa. Wynik meczu. Kto wygrał?

Wynik meczu Sabalenka - Andriejewa poznaliśmy we wtorek 28 maja. Faworytka pewnie wygrała 2:0 i wywalczyła awans do drugiej rundy turnieju French Open.

Kolejną rywalką Sabalenki będzie lepsza ze starcia Irene Burillo Escorihuela - Moyuka Uchijima.

Aryna Sabalenka - Erika Andriejewa 6:1, 6:2