Iga Świątek - Marie Bouzkova. Kiedy jest mecz? O której godzinie?

Iga Świątek - Marie Bouzkova to mecz trzeciej rundy Roland Garros 2024. O której godzinie jest mecz Świątek - Bouzkova? O której godzinie?

Polka ma za sobą arcytrudne spotkanie z Naomi Osaką, które równie dobrze mogła przegrać. Musiała bronić piłki meczowej. ale ostatecznie pokazała wielką odporność mentalną i wygrała w trzech setach.

Teraz zmierzy się z Bouzkova, która we Francji ograła już Weronikę Kudiermietową oraz Janę Fett. Obie zawodniczki pokonała bez straty seta.

Będzie to pierwsze starcie obu zawodniczek. Prowadząca w światowym rankingu polska tenisistka walczy o trzeci z rzędu i czwarty w karierze triumf w Paryżu.

Kiedy jest mecz Świątek - Bouzkova? To pytanie zadają sobie fani tenisa. Mecz Świątek - Bouzkova odbędzie się w piątek 31 maja. Polka i Czeszka wejdą na kort jako trzecie w kolejności od 12:00. Przed meczem Świątek - Bouzkova zagrają jeszcze Coco Gauff oraz Dajana Jastremska i Pavel Kotov i Jannik Sinner.