"9" zobowiązuje! Magdalena Stysiak zagrała jak... Robert Lewandowski (WIDEO)

Piłkarskie zagranie Magdaleny Stysiak.

Polska wygrała z reprezentacją Niemiec 3:0 w meczu Ligi Narodów siatkarek. Nie brakowało w tym spotkaniu efektownych akcji, a bohaterką jednej z nich była Magdalena Stysiak. Atakująca reprezentacji Polski popisała się w drugim secie... piłkarskim zagraniem.

Magdalena Stysiak popisywała się już wcześniej piłkarskimi zagraniami w meczach siatkówki. To, które zrobiło ogromne wrażenie to obrona w meczu Polska – Turcja (2:3) rozegranym w styczniu 2020 roku w Apeldoorn, w ramach kwalifikacji olimpijskich.

Podobne zagranie stało się ozdobą meczu Polska - Niemcy w VNL 2024. Sytuacja miała miejsce w drugim secie tego spotkania, przy stanie 7:7. Trud Stysiak opłacił się, bo długą akcję zakończyła skutecznym atakiem Martyna Łukasik. Grająca z numerem "9" na koszulce atakująca reprezentacji Polski nie uniknęła porównań z Robertem Lewandowskim...