Iga Świątek - Anastazja Potapowa. Kiedy mecz? O której godzinie Roland Garros?

Iga Świątek

Iga Świątek i Anastazja Potapowa zmierzą się podczas Roland Garros 2024. Kiedy mecz Świątek - Potapowa? O której godzinie Świątek - Potapowa?

Świątek wygrała z Czeszką Marie Bouzkovą 6:4, 6:2 w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju French Open. Prowadząca w światowym rankingu polska tenisistka walczy o trzeci z rzędu i czwarty w karierze triumf w Paryżu. Spotkanie trwało godzinę i 33 minuty.

Świątek w piątek obchodziła 23. urodziny. Z trybun mecz oglądali m.in. jej tata i siostra, a polscy kibice zaśpiewali "sto lat".

Kolejną rywalką Świątek będzie Anastazja Potapowa. Rosjanka w trzeciej rundzie ograła w trzech setach Chinkę Xinyu Wang.

Do tej pory Świątek i Potapowa nie miały okazji rywalizować w oficjalnym turnieju. Zmierzyły się natomiast w 2016 roku podczas juniorskiego Roland Garros, kiedy w ćwierćfinale lepsza była Potapowa.

Świątek - Potapowa. Kiedy mecz? O której godzinie?

Mecz Świątek - Potapowa zostanie rozegrany w niedzielę 2 czerwca. Godzina meczu Świątek - Potapowa to 11.00.