Polak gra o ćwierćfinał na Roland Garros. Relacja live i wynik na żywo

Jan Zieliński w parze z Su-Wei Hsieh zmierzy się z duetem Ludmiła Samsonowa i Andrea Vavassori w drugim meczu miksta podczas Rolanda Garrosa. Relacja live i wynik na żywo meczu Zieliński/Hsieh - Vavassori/Samsonowa na Polsatsport.pl.

W swoim pierwszym meczu miksta Zieliński i Hsieh pokonali czeski duet Katerina Siniakova i Tomas Machac w dwóch setach. W pierwszym polsko-tajwańska para nie miała żadnych problemów i wygrała 6:2. Druga odsłona okazała się bardziej zacięta. Zieliński i Hsieh prowadzili już 3:0, ale Samsonowa i Vavassori wyrównali, następnie wyszli na prowadzenie 4:3. O losach seta zadecydował tie-break, w którym 7-3 lepsza okazała się para polsko-tajwańska.

Samsonowa z Vavassorim w pierwszym meczu zmierzyli się z parą Weronika Kudiermietowa i Rohan Bopanna. Spotkanie trwało dwa sety i zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem poniedziałkowych rywali Zielińskiego i Hsieh 6:2, 6:2.

Relacja live i wynik na żywo meczu Zieliński/Hsieh - Vavassori/Samsonowa na Polsatsport.pl.