Siatkarski nokaut! Kaczmarek wylądował na deskach! (WIDEO)

Łukasz Kaczmarek

Reprezentacja Polski siatkarzy w pełni wywiązała się z roli faworyta i pokonała Turcję bez straty seta w drugim meczu drugiego turnieju Ligi Narodów w japońskiej Fukuoce. Rywale tylko momentami odgrażali się w ataku, o czym przekonał się Łukasz Kaczmarek.

Dominacja Polaków w tym spotkaniu nie podlegała dyskusji, o czym najlepiej świadczą wyniki poszczególnych partii. Debiutujący w Lidze Narodów Turcy ani razu nie przekroczyli bariery 19 punktów.

Nie zmienia to jednak faktu, że od czasu do czasu ekipa znad Bosforu potrafiła pokazać się z dobrej strony. Tak było na początku trzeciego seta przy stanie 4:2 dla Polski, gdy efektownym atakiem z lewego skrzydła popisał się Mirza Lagumdzija.

Niestety, piłka niefortunnie uderzyła w twarz Łukasza Kaczmarka. Cios był na tyle mocny, że atakujący naszej kadry został powalony na parkiet niczym znokautowany pięściarz. Na szczęście nowy nabytek Jastrzębskiego Węgla szybko podniósł się i przyjął przeprosiny od Turka.