Brazylijki się nie zatrzymują. Kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów

Bułgaria - Brazylia 0:3

Kobieca kadra Brazylii w tej edycji Ligi Narodów jest nie do zatrzymania. "Canarinhas" rozbiły Bułgarię 3:0 i kontynuują swoją passę spotkań bez porażki.

Piątkowe spotkanie przez moment zapowiadało się na wyrównane, ale przy wyniku 6:6 reprezentantki kraju samby pokazały, dlaczego nikt jak dotąd nie zdołał wygrać z nimi więcej niż dwóch setów. Brazylijki do końca partii zdobyły aż 19 z 24 następnych punktów i łatwo zwyciężyły otwierającego seta 25:11. W kolejnym "Kanarkowe" po prostu kontynuowały swoją wyśmienitą grę, przez co drugiego seta wygrały tym samym stosunkiem.

Trzecia partia znacząco różniła się od poprzednich, bo po raz pierwszy Bułgarki postawiły się faworytkom. Podopieczne Lorenzo Micellego źle zaczęły, ale przegrywając 11:18 rozpoczęły niezwykle ambitny powrót. Reprezentantki Bułgarii zdołały zredukować stratę do jednego punktu, przy okazji udanie broniąc czterech piłek meczowych, ale ostatecznie i tu musiały uznać wyższość ekipy Ze Roberto.

Bułgaria - Brazylia 0:3 (11:25, 11:25, 23:25)