Polska - Austria 1:2. Gol Christopha Baumgartnera

Christoph Baumgartner i 2:1 dla Austrii w meczu z Polską na Euro 2024. Austriak pokonał Wojciecha Szczęsnego w drugiej połowie spotkania.

Do przerwy było 1:1. Wynik otworzył Gernot Trauner, a do remisu doprowadził Krzysztof Piątek. Jak się okazało, w drugiej połowie Austriacy ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem Szczęsnego w 67. minucie pokonał Baumgartner.

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała zupełnie nowy format telewizyjno-internetowy. "Cafe Euro Cast" będzie emitowany o godzinie 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech. Transmisje w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go oraz na kanale Polsatu Sport na YouTube.