Polska - Austria 1:3. Gol Marko Arnautovicia

Marko Arnautovic i 3:1 dla reprezentacji Austrii w meczu z Polską.

Marko Arnautovic i 3:1 dla reprezentacji Austrii w meczu z Polską. Napastnik austriackiej kadry pewnie wykorzystał rzut karny i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

Do przerwy było 1:1. Wynik otworzył Gernot Trauner, a do remisu doprowadził Krzysztof Piątek. W drugiej połowie trafienie na 2:1 dla Austrii zanotował Christoph Baumgartner, a niedługo potem z rzutu karnego na 3:1 strzelił Arnautovic.

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała zupełnie nowy format telewizyjno-internetowy. "Cafe Euro Cast" będzie emitowany o godzinie 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech. Transmisje w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go oraz na kanale Polsatu Sport na YouTube.