Finał ATP w Halle: Hubert Hurkacz - Jannik Sinner online. Relacja live i wynik na żywo

Hubert Hurkacz i Jannik Sinner zmierzą się w finale turnieju ATP w Halle. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W półfinale Hurkacz wygrał w dwóch setach z Alexandrem Zverevem. Sinner również ograł swojego przeciwnika w dwóch partiach - lider światowego rankingu pokonał Zhizhen Zhanga.

W poniedziałkowym notowaniu światowego rankingu Polak awansuje na najwyższe w karierze siódme miejsce, co zapewnił mu już półfinał w Halle. Obecnie jest dziewiąty.

Dwa lata temu Hurkacz wygrał turniej w Halle. W tym sezonie to jego drugi finał - na początku kwietnia wygrał turniej na kortach ziemnych w Estoril. W niedzielę powalczy w sumie o dziewiąty tytuł w cyklu ATP w karierze.

W tegorocznej edycji imprezy wrocławianin grał również w deblu. W czwartek w parze z Sinnerem odpadł w drugiej rundzie po porażce z Francuzami Fabienem Reboulem i Sadio Doumbią 6:7 (3-7), 6:4, 8-10.

Relacja live i wynik na żywo finału Hubert Hurkacz - Jannik Sinner na Polsatsport.pl.