Liga Narodów siatkarek: Polska - Brazylia. Relacja live i wynik na żywo

Polska i Brazylia zmierzą się w meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów siatkarek. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W półfinałowym meczu Biało-Czerwone przegrały 0:3 z Włoszkami. Brazylijki natomiast sensacyjnie przegrały z Japonkami po niezwykle zaciętym spotkaniu, które rozstrzygnęło się w tie-breaku.

Japonki tym samym przerwały imponującą serię 13 zwycięstw Brazylii w tegorocznej edycji Ligi Narodów.

Polska i Brazylia już mierzyły się w tegorocznej edycji Ligi Narodów. W fazie grupowej lepsze były Brazylijki, które wygrały 3:1, choć Polki prowadziły w setach 1:0.

Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Brazylia w niedzielę od godziny 12.00 na Polsatsport.pl.