Finał Ligi Narodów siatkarek: Włochy - Japonia. Relacja live i wynik na żywo

Czas na wielki finał Ligi Narodów! O zwycięstwo w rozgrywkach zawalczą zespoły z Włoch i Japonii. Kto wygra? Relacja live i wynik na żywo meczu Włochy - Japonia na Polsatsport.pl.

Włoszki pewnym krokiem przeszły zarówno przez ćwierćfinał i półfinał. Najpierw w trzech setach ograły Amerykanki, a później w walce o finał nie dały szans Polkom. Biało-Czerwone zmęczone długim pojedynkiem z Turcją nie zdołały postawić Włoszkom twardych warunków.

Obecność Japonek w finale wydaje się małą niespodzianką. W meczu półfinałowym po niezwykle zaciętym i emocjonującym pojedynku wygrały z faworyzowanymi Brazylijkami 3:2. Wcześniej bez straty seta pokonały Chinki.

To będzie pierwsze spotkanie Włoszek i Japonek w tej edycji rozgrywek.

Relacja live i wynik na żywo meczu Włochy - Japonia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:30.