Liga Narodów siatkarek 2024: Końcowa klasyfikacja

Liga Narodów siatkarek za nami! Zwieńczył ją turniej finałowy rozegrany w Bangkoku. Polskie siatkarki zdobyły brązowy medal, pokonując w meczu o trzecie miejsce Brazylię 3:2. W finale reprezentacja Włoch wygrała z Japonią 3:1.

W Lidze Narodów siatkarek 2024 wystartowało szesnaście reprezentacji. Każda z nich wystąpiła w trzech turniejach i rozegrała po dwanaście meczów w fazie interkontynentalnej. Siedem najlepszych ekip po rundzie zasadniczej oraz gospodynie zagrały w turnieju finałowym. Został on rozegrany w dniach 20–23 czerwca w Bangkoku.

Polskie siatkarki powtórzyły sukces z ubiegłego roku i wywalczyły brązowy medal. W meczu o trzecie miejsce pokonały Brazylię 3:2. W wielkim finale Włoszki zmierzyły się z Japonkami i wygrały 3:1.