Powrót na zwycięskie tory! Wygrana Panthers Wrocław na Węgrzech

Drużyna Panthers Wrocław dopisała do swojego dorobku drugą wygraną w tej edycji European League of Football. Zawodnicy z Dolnego Śląska pokonali na wyjeździe Fehrevar Enthroners 44:12. Tym samym wrocławianie wrócili na zwycięskie tory po trzech porażkach z rzędu.

Panthers bardzo dobrze rozpoczęli mecz, bo po pierwszej kwarcie prowadzili już 21:0. W drugiej części zmagań powiększyli przewagę i na półmetku spotkania prowadzili 30:6. Kolejna kwarta przyniosła następne powiększenie przewagi. Na tablicy wyników widniał wynik 44:6. W ostatniej odsłonie zmagań gospodarze zdobyli jeszcze sześć punktów. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 44:12 dla ekipy z Wrocławia.

To druga wygrana Panthers w tej edycji European League of Football. Zespół z Dolnego Śląska zaczął rozgrywki od zwycięstwa nad Berlin Thunder. Następnie przyszły trzy porażki - ze Stuttgart Surge, Vikings Vienna i Frankfurt Galaxy. W końcu nadeszła pora na przełamanie.

Kolejny mecz Panthers rozegrają w przyszłą sobotę. Rywalami wrocławian będą zawodnicy Vikings Vienna.

Fehrevar Enthroners - Panthers Wrocław 44:12