Polska - Francja 0:1. Gol Kyliana Mbappe

Kylian Mbappe i 1:0 dla reprezentacji Francji w meczu z Polską na Euro 2024.

Kylian Mbappe i 1:0 dla reprezentacji Francji w meczu z Polską na Euro 2024. Napastnik reprezentacji Francji wpisał się na listę strzelców w 56. minucie meczu.

Do przerwy w meczu Polska - Francja był bezbramkowy remis. Na początku drugiej połowy Jakub Kiwior faulował w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę. Rzut karny pewnie wykorzystał Mbappe, pokonując Łukasza Skorupskiego.

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała zupełnie nowy format telewizyjno-internetowy. "Cafe Euro Cast" będzie emitowany o godzinie 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech. Transmisje w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go oraz na kanale Polsatu Sport na YouTube.