Słowenia - Argentyna. Relacja live i wynik na żywo ćwierćfinału Ligi Narodów siatkarzy

Czas na ćwierćfinały Ligi Narodów siatkarzy. W ostatnim z nich Słoweńcy zmierzą się z Argentyńczykami. Kto awansuje dalej? Relacja live i wynik na żywo meczu Słowenia - Argentyna na Polsatsport.pl.

Faworytami tego spotkania wydają się Słoweńcy. To oni wygrali fazę interkontynentalną, ponosząc w niej tylko jedną porażkę - z Japonią. Dzięki temu w tabeli uplasowali się wyżej niż Polacy. Biało-Czerwoni mieli na koncie o jeden punkt więcej, ale też przegrali o jedno spotkanie więcej, a według regulaminu najważniejsza się liczba zwycięstw.

W połowie czerwca Słoweńcy nie dali szans "Albicelestes" i rozbili ich w trzech setach. Czy ostatnia zakwalifikowana do turnieju finałowego drużyna zdoła sprawić niespodziankę i awansować do półfinału?

Turniej finałowy Ligi Narodów rozpoczął się w czwartek i potrwa do niedzieli. Na pierwsze dwa dni zaplanowano ćwierćfinały, na sobotę - półfinały, a na niedzielę - mecze o medale.

Relacja live i wynik na żywo meczu Słowenia - Argentyna na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:45.