51 sekund! Najlepsza akcja turnieju finałowego Ligi Narodów siatkarzy? (WIDEO)

Kapitalna akcja w meczu siatkówki Słowenia - Japonia. Turniej finałowy Ligi Narodów 2024 w Łodzi.

Kibice uwielbiają takie wymiany! Niesamowita walka, poświęcenie, kapitalna gra w obronie i piła krążąca nad siatką przez kilkadziesiąt sekund. Taką właśnie akcję zaprezentowali siatkarze Japonii i Słowenii w trzecim secie półfinału Ligi Narodów.

Japonia pokonała Słowenię 3:0 w półfinale VNL 2024. Kibice, którzy obejrzeli to spotkanie z trybun łódzkiej Atlas Areny nie mogli jednak narzekać na brak emocji – drugi i trzeci set kończył się rywalizacją na przewagi 27:25, 31:29.

Nie brakowało w tym spotkaniu również efektownych akcji. Tę, o której sympatycy siatkówki długo będą opowiadać z wypiekami na twarzy, oglądaliśmy w trzecim secie. Piłka nie chciała wylądować przez ponad 50 sekund...