Mecz Huberta Hurkacza przerwany. Organizatorzy nie mieli wyboru

Andrzej AdamiecTenis
Mecz Huberta Hurkacza przerwany.

Hubert Hurkacz rozpoczął rywalizację podczas tegorocznej edycji Wimbledonu. Mecz Polaka został jednak przerwany przez deszcz padający nad kortami w Londynie.

We wtorek 2 lipca pochodzący z Wrocławia zawodnik rozpoczął zmagania podczas tegorocznej edycji singlowego turnieju na Wimbledonie. Naprzeciwko Polaka stanął Radu Albot. Zawodnik z Mołdawii sprawił sporą niespodziankę, wygrywając pierwszego seta 7:5. Pojedynek chwilę później musiał jednak zostać przerwany.

W drugiej części rywalizacji tenisiści zdążyli rozegrać zaledwie dwa gemy. Wszystko przez problem, który organizatorzy Wimbledonu znają aż za dobrze. Chodzi oczywiście o deszcz. Przez złe warunki atmosferyczne w Londynie, wszystkie mecze, które były rozgrywane na kortach zewnętrznych, zostały przerwane.

Organizatorzy wielkoszlemowej poinformowali, że mecze nie zostaną wznowione przed godziną 14:00 czasu polskiego.