Iga Świątek - Petra Martić. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online Wimbledon

Iga Świątek

Petra Martić będzie drugą rywalką Igi Świątek podczas tegorocznego Wimbledonu. Mecz Świątek - Martić w czwartek w Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 oraz online w Polsat Box Go.

Świątek i Martić zmierzą się w meczu drugiej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu. Liderka rankingu WTA w poprzedniej fazie turnieju pokonała Sofię Kenin, ogrywając amerykańską tenisistkę w dwóch setach. Martić natomiast pokonała Francescę Jones, wygrywając 2:1 po wyrównanym starciu.

Wcześniej Świątek i Martić rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Za każdym razem lepsza była Polka. Chorwatka nie wygrała jeszcze ze Świątek ani jednego seta. Co ciekawe rok temu mecz Świątek - Martić został rozegrany na Wimbledonie w 1/16 finału. Liderka rankingu WTA wygrała 6:2, 7:5.

Świątek - Martić. Gdzie obejrzeć? Transmisja i stream

Mecz Świątek - Martić zostanie rozegrany w czwartek 4 lipca jako drugie spotkanie tego dnia na korcie centralnym. Transmisja w Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 oraz online w Polsat Box Go.

Pojedynek Świątek - Martić rozpocznie się po zakończeniu starcia Jacob Fearnley - Novak Djoković, które zaczyna się o godzinie 14.30.

Starcie Świątek z Martić skomentuje duet Marcin Muras - Dawid Olejniczak.