Iga Świątek - Petra Martić. Kiedy mecz? O której godzinie Świątek gra na Wimbledonie?

Iga Świątek

Iga Świątek i Petra Martić zagrają o awans do trzeciej rundy Wimbledonu. Kiedy mecz Świątek - Martić? O której godzinie Świątek gra na Wimbledonie?

Obie tenisistki wygrały swoje spotkania w pierwszej rundzie. Świątek w dwóch setach ograła Sofię Kenin, natomiast Martić pokonała Francescę Jones po znacznie bardziej wyrównanym starciu - Chorwatka przegrała pierwszą partię, ale skutecznie wróciła do gry i ostatecznie wygrała 2:1 w setach.

Do tej pory Świątek i Martić grały ze sobą trzykrotnie - wszystkie trzy mecze wygrała liderka rankingu WTA, nie tracąc ani jednego seta. Rok temu Świątek i Martić zmierzyły się na Wimbledonie. Wówczas Polka triumfowała 6:2, 7:5.

Kiedy mecz Świątek - Martić? O której godzinie gra Świątek?

Mecz Świątek - Martić zaplanowano na czwartek 4 czerwca. Spotkanie Świątek - Martić będzie drugim tego dnia na korcie centralnym od godziny 14:30 - po zakończeniu meczu Fearnley - Djoković.