Iga Świątek - Petra Martić dziś. Relacja live i wynik na żywo Wimbledon

Iga Świątek

Iga Świątek - Petra Martić, czyli czas na kolejny mecz liderki rankingu WTA na tegorocznym Wimbledonie. Początek po zakończeniu spotkania Jacob Fearnley - Novak Djoković, które rozpoczyna się o godzinie 14.30. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Świątek w wygranym meczu pierwszej rundy z Amerykanką Sofią Kenin posłała sześć asów. To tylko o dwa mniej niż łącznie w pięciu meczach ubiegłorocznej edycji. "Poziom mojego serwisu jest lepszy" - przyznała polska tenisistka. Świątek ograła Kenin w dwóch setach.

"Myślałam, że będę trochę lepiej serwowała, ale pierwszy raz grałam przy zamkniętym dachu. Finalnie fajnie to wyszło. Mam wrażenie, że w drugim secie ustabilizowałam podrzut i serwowałam lepiej. Ogólnie ten bazowy poziom serwisu, nawet gdy nie mam najlepszego dnia, jest lepszy" - oceniła Świątek.

W czwartek podopieczna trenera Tomasza Wiktorowskiego zagra z Petrą Martic. Chorwatka wygrała 3:6, 6:1, 6:2 z Brytyjką Francescą Jones, która od organizatorów dostała "dziką kartę".

Świątek z Martic zmierzy się już po raz czwarty. Na koncie ma trzy zwycięstwa, a ostatnie odniosła w trzeciej rundzie ubiegłorocznego Wimbledonu. 33-latka zajmuje 85. miejsce w światowym rankingu.

Najlepszy wynik w Wimbledonie Świątek osiągnęła w ubiegłym roku, kiedy dotarła do ćwierćfinału.

Relacja live i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Petra Martić na Polsatsport.pl. Początek w czwartek po zakończeniu spotkania Jacob Fearnley - Novak Djoković, które rozpoczyna się o godzinie 14.30.