Polscy siatkarze grają o finał! Relacja live i wynik na żywo

Andrzej AdamiecSiatkówka

Polscy siatkarze grają o awans do finału mistrzostw Europy do lat 22. Naprzeciwko nich staną reprezentanci Włoch. Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Włochy na Polsatsport.pl.

Polacy świetnie prezentowali się w swoich dotychczasowych meczach podczas czempionatu Starego Kontynentu. Biało-Czerwoni w fazie grupowej zmagań nie przegrali ani jednego seta, pokonując narodowe drużyny Holandii, Węgier i Hiszpanii. Nic zatem dziwnego, że Polacy zajęli pierwsze miejsce w grupie, tym samym zapewniając sobie awans do półfinału mistrzostw.

Teraz naprzeciwko nich staną Włosi, którzy w swojej grupie uplasowali się na drugiej pozycji. Na pierwszym etapie turnieju siatkarze z Półwyspu Apenińskiego przegrali tylko jeden mecz, ulegając Francuzom 1:3.

W drugim półfinale naprzeciwko siebie staną reprezentacje Francji i Holandii. Zwycięzcy półfinałów awansują do finału, natomiast przegrani powalczą o brązowy medal.

Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Włochy na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.