Polska - Serbia. Relacja live i wynik na żywo

Czas na ostatnie mecze Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej. O zwycięstwo powalczą zespoły Polski i Serbii. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Serbia na Polsatsport.pl.

Polki stoją przed ogromną szansą na zwycięstwo w całym turnieju. Póki co mają na koncie dwa zwycięstwa za trzy punkty: z Dominikankami i Francuzkami. W żadnym spotkaniu nie straciły nawet seta. Ostatnie spotkanie może być jednak najtrudniejsze.

Serbki są bowiem bardzo utytułowanym zespołem. W 2022 roku zdobyły mistrzostwo świata, a rok później - wicemistrzostwo Europy. W tym sezonie nie są jednak drużyną bez wad. Polki pokonały je w Lidze Narodów, a i w memoriale udało się je pokonać. W pięciu setach dokonały tego Dominikanki.

Można więc powiedzieć, że kto wygra to spotkanie, wygra cały turniej, który jest ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami olimpijskimi. Rywalizacja w Paryżu rusza bowiem już 26 lipca.

Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Serbia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:30.