Piotr Zieliński zadebiutował w nowym klubie

Piotr Zieliński zadebiutował w barwach Interu Mediolan. Piłkarz reprezentacji Polski zagrał w drugiej połowie sparingu z drużyną Pergolettese, rozegranego w ośrodku sportowym "Nerazzurrich" w Appiano Gentile. Inter pokonał występującego w Serie C rywala 2:1.

Pierwszą bramkę zdobył w 34. minucie nowy nabytek mistrzów Włoch Irańczyk Mehdi Taremi, a w 88. minucie wynik podwyższył Eddie Salcedo. Honorowego gola dla gości strzelił w pierwszej minucie doliczonego czasu gry Mattia Capoferri.

Zieliński, który w sezonie 2022/23 wywalczył mistrzostwo Włoch z Napoli, przeszedł do klubu z Mediolanu na zasadzie wolnego transferu na początku lipca.

Inter rozegra w najbliższych trzech tygodniach jeszcze cztery sparingi, m.in. z Chelsea na Stamford Bridge, a obronę tytułu rozpocznie 17 sierpnia wyjazdowym meczem z Genoą.