WTA w Pradze: Magda Linette – Wiktoria Tomowa. Relacja live i wynik na żywo

Magda Linette zmierzy się z Wiktorią Tomową w ćwierćfinale turnieju WTA 250 w Pradze. Która z tenisistek wywalczy awans? Relacja live i wynik na żywo z meczu Linette – Tomowa na Polsatsport.pl.

Rozstawiona z numerem "4" Linette w poprzedniej fazie rozgrywek pokonała reprezentującą Hiszpanię Rebekę Masarovą 6:3, 6:4. Mecz trwał godzinę i 40 minut. Kolejną rywalką polskiej tenisistki będzie Bułgarka Tomowa, która awansowała do ćwierćfinału dzięki wygranej z Chorwatką Janą Fett w dwóch setach.

Turniej w Pradze jest dla polskiej tenisistki ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. W pierwszym meczu Linette w niecałe dwie godziny rozprawiła się z Niemką Moną Barthel.

Relacja live i wynik na żywo meczu Magda Linette – Wiktoria Tomowa na Polsatsport.pl.