WTA w Pradze: Magdalena Fręch - Anhelina Kalinina. Relacja na żywo

Magdalena Fręch i Anhelina Kalinina zagrają ze sobą w ćwierćfinale turnieju WTA w Pradze. Która z tenisistek wejdzie do najlepszej "czwórki" zmagań w stolicy Czech? Relacja live i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Anhelina Kalinina na Polsatsport.pl.

Rozstawiona z numerem "6" Fręch awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA 250 na ziemnych kortach w Pradze po meczu z Czeszką Dominiką Salkovą, która skreczowała przy stanie 6:4, 6:7 (4-7), 2:2. Mecz trwał dwie godziny i 13 minut.

Fręch pewnie wygrała pierwszego seta, a w drugim prowadziła już 4:0. Jednak potem przegrała trzy gemy z rzędu. Czeszka zdołała doprowadzić do tie-breaka, w którym triumfowała 7-4. W trzeciej partii przy stanie 2:2 Salkova poprosiła o przerwę medyczną i nie wróciła już do gry.

Jej kolejna przeciwniczka na drodze do finału to Anhelina Kalinina. Rozstawiona z numerem trzecim Ukrainka w poprzedniej rundzie turnieju pokonała reprezentantkę Francji Elsę Jacquemot w trzech setach.

Relacja live i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Anhelina Kalinina na Polsatsport.pl.