Bolesna kontuzja czołowego siatkarza reprezentacji! Ogromny pech lidera

Toncek Stern

Atakujący reprezentacji Słowenii siatkarzy - Toncek Stern doznał bolesnej kontuzji w trakcie grupowego spotkania z Kanadą podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu. Lider reprezentacji zszedł z boiska z grymasem bólu doznając urazu dłoni, ale po krótkiej chwili powrócił na parkiet z założonym opatrunkiem.

W pierwszych meczach igrzysk olimpijskich siatkarze nie uniknęli pechowych sytuacji. W meczu Polski z Egiptem (3:0) urazu doznał Tomasz Fornal. Z kolei zaledwie dzień później groźnie wyglądającej kontuzji dłoni nabawił się Toncek Stern.

Wszystko wydarzyło się w trakcie pierwszego seta spotkania Słowenia - Kanada. Atakujący starł się z jednym ze swoich kolegów z zespołu w obronie i błyskawicznie złapał się za dłoń. Sztab medyczny szybko przystąpił do pracy, a sam zawodnik zszedł z boiska i dalej był opatrywany.

Na szczęście najprawodpodobniej wszystko skończyło się jedynie na strachu, bowiem po kilkunastu minutach Stern powrócił na boisko z opatrzoną dłonią. Warto przypomnieć, że atakujący jest jednym z liderów kadry prowadzonej przez Gheorghe Cretu, która wiąże ogromne nadzieje z trwającymi igrzyskami olimpijskimi w Paryżu.

Reprezentacja Słowenii siatkarzy rywalizuje podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu w grupie A razem z Kanadą, Serbią i Francją.