Olimpijska #7Strefa: Gdzie obejrzeć?

Krystian NatońskiInne
Olimpijska #7Strefa od godz. 9:00 w Polsacie Sport 1, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

W sobotę 27 lipca zainaugurowano siatkarskie zmagania na igrzyskach olimpijskich w Paryżu, ale również premierowy odcinek olimpijskiego wydania #7Strefy. Kolejny magazyn już w niedzielny poranek w Polsacie Sport 1, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Głównym tematem programu będzie rzecz jasna sobotni mecz reprezentacji Polski siatkarzy przeciwko Egiptowi. Podopieczni Nikoli Grbicia zgodnie z planem wygrali bez straty seta i tylko w pierwszej partii pozwolili rywalom na przekroczenie bariery 20 punktów. Starcie z "Faraonami" było niejako przetarciem przed dwoma innymi potyczkami w grupie - z Brazylią i Włochami.

Canarinhos oraz Italia rywalizowały ze sobą w pierwszej kolejce. Spotkanie dostarczyło wielu emocji i zakończyło się triumfem mistrzów świata 3:1. Ponadto ekipa Niemiec dowodzona przez Michała Winiarskiego zwyciężyła po tie-breaku Japonię, natomiast USA triumfowało nad Argentyną bez straty seta.

W olimpijskiej #7Strefie porozmawiamy także o niedzielnych meczach. Wśród panów na parkiet wybiegną m.in. gospodarze igrzysk - Francja, która zmierzy się z Serbią. Do tego Słowenia zagra z Kanadą.

Oczywiście wydarzeniem niedzielnych meczów będzie inauguracja turnieju siatkarek i starcie Polski z Japonią. Biało-Czerwone wracają na olimpijskie zmagania po 16 latach przerwy i postarają się sprawić niespodziankę w grupie, w której są jeszcze Brazylia oraz Kenia.

Olimpijska #7Strefa: Gdzie obejrzeć? O której godzinie?

Dyskusje, analizy, komentarze, wywiady i wiele więcej - to wszystko w programie Olimpijskiej #7Strefy od godz. 9:00 w Polsacie Sport 1, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.