Iga Świątek - Qinwen Zheng. Kiedy mecz? O której godzinie?

Iga Świątek

Iga Świątek - Qinwen Zheng, czyli czas na półfinał igrzysk w Paryżu 2024. Kiedy mecz Świątek - Zheng? O której godzinie Świątek - Zheng? Kiedy Świątek gra w półfinale igrzysk?

Świątek w ćwierćfinale ograła Danielle Collins, triumfując w trzecim secie po kreczu Amerykanki. Znacznie bardziej wyrównane było ćwierćfinałowe starcie Zheng. Chinka ograła w trzech setach doświadczoną Angelique Kerber, w decydującym secie triumfując po tie-breaku 8:6.

O wielki finał powalczą więc Świątek i Zheng. Do tej pory Świątek i Zheng rywalizowały ze sobą sześciokrotnie. Za każdym razem lepsza była Polka.

Świątek - Zheng. Kiedy półfinał igrzysk? O której godzinie?

Kiedy mecz Świątek - Zheng? To pytanie z pewnością zadają sobie kibice tenisa i wszyscy śledzący zmagania polskich sportowców w Paryżu. Mecz Świątek - Zheng w półfinale igrzysk zostanie rozegrany w czwartek 1 sierpnia. Godzina meczu Świątek - Zheng to 12.00.