Kolejna niespodzianka w turnieju tenisowym! Mistrz olimpijski nie zdobędzie medalu

Alexander Zverev nie obroni tytułu mistrza olimpijskiego! Niemiec przegrał w ćwierćfinale IO w Paryżu z Lorenzo Musettim 5:7, 5:7.

Zverev okazał się najlepszy podczas ostatniego turnieju olimpijskiego w Tokio, ogrywając w finale Karena Chaczanowa. W tym roku chciał powtórzyć swój sukces, lecz ta sztuka mu się nie uda. Niemiec właśnie odpadł w ćwierćfinale, co oznacza, że nie zdobędzie żadnego medalu.

W czwartek lepszym tenisistą okazał się Włoch Musetti, który udowodnił, że jest w ostatnim czasie w świetnej formie. Nie tak dawno dotarł przecież do półfinału Wimbledonu, w którym przegrał z Novakiem Djokovicem.

Musetti pokonał Zvereva 7:5, 7:5, co oznacza, że nadal nie stracił w Paryżu nawet seta. Włoch tym samym znalazł się w strefie medalowej, a o finał powalczy z Djokovicem lub Stefanosem Tsitsipasem.

To kolejna niespodzianka w turnieju tenisowym. W poprzedniej rundzie turnieju męskiego odpadli m.in. Tommy Paul oraz Daniił Miedwiediew.