Paryż 2024: Alexander Zverev - Lorenzo Musetti. Relacja live i wynik na żywo

Alexander Zverev i Lorenzo Musetti zagrają ze sobą w ćwierćfinale tenisowego turnieju olimpijskiego. Kto wygra to starcie? Relacja live i wynik na żywo meczu Alexander Zverev - Lorenzo Musetti na Polsatsport.pl.

Zverev w turnieju olimpijskim radzi sobie doskonale. Niemiec ma za sobą trzy wygrane spotkania bez starty seta. Pierwszego rywala - Jaume'a Munara (Hiszpania) pokonał 6:2, 6:2. Kolejne starcie było już trudniejsze, bo czwarty tenisista rankingu ATP potrzebował większej liczby setów, by wyeliminować Tomasa Machaca (Czechy) 6:3, 7:5. Awans do ćwierćfinału Niemiec zapewnił sobie dzięki pokonaniu Alexei'a Popyrina (Australia) 7:5, 6:3.

Musetti w Paryżu również nie stracił ani jednego seta. Już w pierwszej rundzie trafił na reprezentanta gospodarzy - Gaela Monfilsa, którego pokonał 6:1, 6:4. W drugim starciu Włoch okazał się lepszy od Mariano Navone (Argentyna) 7:6 (7-2), a w trzecim od Taylora Fritza (Stany Zjednoczone) 6:4, 7:5.

W turniejach rangi ATP Zverev i Musetti mierzyli się ze sobą raz - w 2022 roku podczas 1/16 finału ATP Masters 1000 w Madrycie. W tym spotkaniu przy stanie 6:3, 1:0 dla Niemca skreczował Musetti. Zverev natomiast dotarł do finału madryckiego turnieju i w finale uległ Carlosowi Alcarazowi 3:6, 1:6.

Relacja live i wynik na żywo meczu Alexander Zverev - Lorenzo Musetti na Polsatsport.pl.