Paryż 2024: Casper Ruud - Felix Auger-Aliassime. Relacja live i wynik na żywo

Casper Ruud i Felix Auger-Aliassime zagrają ze sobą w ćwierćfinale tenisowego turnieju olimpijskiego. Kto wygra to starcie? Relacja live i wynik na żywo meczu Casper Ruud - Felix Auger-Aliassime na Polsatsport.pl.

Ruud w pierwszym meczu podczas tegorocznych igrzysk pewnie wygrał z Taro Danielem 7:5, 6:1. Drugie spotkanie przysporzyło Norwegowi więcej problemów, bo rozpoczął je od przegrania seta. Kolejne dwie partie wygrał 6:4, 6:3 i wyeliminował Włocha Vavassoriego. Ruud do ćwierćfinału awansował dzięki pokonaniu Argentyńczyka Francisco Cerundolo 6:3, 6:4.

Auger-Aliassime trzy rozegrane spotkania w Paryżu wygrał bez starty seta. Najpierw pokonał Marcosa Girona 6:1, 6:4, a potem Maximiliana Marterera 6:0, 6:1. W 1/8 finału Kanadyjczyk dokonał nie lada sensacji i pokonał piątego tenisistę świata - Daniiła Miedwiediewa 6:3, 7:6 (7-5).

W turniejach ranki ATP Ruud i Auger-Aliassime mierzyli się pięć razy - trzy razy wygrał Norweg, dwukrotnie Kanadyjczyk. Ostatni raz tenisiści mierzyli się w turnieju ATP Masters 1000 w Madrycie. Wówczas 6:4, 7:5 lepszy okazał się Auger-Aliassime.

Relacja live i wynik na żywo meczu Casper Ruud - Felix Auger-Aliassime na Polsatsport.pl.