Gdzie obejrzeć skrót finału igrzysk olimpijskich?

Skrót meczu Polska - Francja. Gdzie obejrzeć skrót finału igrzysk olimpijskich?

Już w sobotę reprezentanci Polski rozegrali jeden z najważniejszych meczów w historii polskiej siatkówki. Podopieczni Nikoli Grbicia przegrali z Francuzami w finale igrzysk olimpijskich. Gdzie obejrzeć skrót meczu Polska - Francja? Transmisja TV i stream online.

Droga Biało-Czerwonych do finału paryskiej imprezy nie była łatwa. Zawodnicy prowadzeni przez Nikolę Grbicia zajęli drugie miejsce w grupie, pokonując narodowe drużyny Brazylii i Egiptu, natomiast przegrywając z Włochami.

Kolejny etap zmagań nad Sekwaną kibice zapamiętają na wiele lat. Najpierw polskim siatkarzom udało się przełamać "klątwę ćwierćfinałów", w czterech setach pokonując Słowenię. Natomiast później Biało-Czerwoni po zaciętym meczu ze Stanami Zjednoczonymi, w którym sytuacja na parkiecie zmieniała się jak w kalejdoskopie, zapewnili sobie awans do wielkiego finału.

O złoty medal igrzysk olimpijskich w Paryżu Polacy walczyli z gospodarzami imprezy - Francuzami. Niestety Biało-Czerwoni przegrali to arcyważne spotkanie w trzech setach.

Skrót meczu Polska - Francja. Gdzie obejrzeć skrót finału igrzysk olimpijskich? Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć skrót meczu Polska - Francja? Transmisja skrótu finału igrzysk w Polsacie Sport 1 i online na Polsat Box Go. Skrót meczu Polska - Francja zostanie wyemitowany o godzinie 18:00 w sobotę, a także o godzinie 11:00 w niedzielę.