Skróty siatkarskich meczów - 11.08. Transmisja TV i stream online

W niedzielę odbył się ostatni mecz siatkarskiej rywalizacji podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu. Zapraszamy na skróty siatkarskich meczów.

Sobota była dniem pełnym siatkarskich emocji. W finale rywalizacji mężczyzn naprzeciwko siebie stanęły reprezentacje Polski i Francji. Biało-Czerwoni nie byli w stanie postawić się dobrze grającym "Trójkolorowym". Mecz zakończył się porażką podopiecznych Nikoli Grbicia w trzech setach.

Tego samego dnia Brazylijki i Turczynki rywalizowały o brązowy medal. Zawodniczki z Ameryki Południowej już przed rozpoczęciem meczu były stawiane w roli faworytek. Nic zatem dziwnego, że to właśnie Brazylijki sięgnęły po krążek podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich, wygrywając mecz w trzech setach.

W niedzielę zakończyła się siatkarska rywalizacja nad Sekwaną. O godzinie 13:00 rozegrany został finał w rywalizacji kobiet. O złoto walczyły reprezentacje Stanów Zjednoczonych i Włoch. Szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliła ekipa z Półwyspu Apenińskiego.

Plan transmisji skrótów meczów siatkarskich - 11.08:

Polska - Francja (finał mężczyzn); Polsat Sport 1 i Polsat Box Go; godzina 11:00.

Brazylia - Turcja (mecz o brąz kobiet); Polsat Sport 1 i Polsat Box Go; godzina 13:00

USA - Włochy (mecz finałowy kobiet); Polsat Sport 1 i Polsat Box Go; godzina 20:00