Zwycięski debiut! Kacper Kozłowski rozegrał pierwszy mecz w nowym klubie

Kacper Kozłowski zadebiutował w nowym klubie.

Kacper Kozłowski zadebiutował w drużynie Gaziantep FK w wygranym 1:0 wyjazdowym meczu z zespołem Bodrumspor Kulubu w 1. kolejce tureckiej ekstraklasy. Były piłkarz reprezentacji Polski grał do 62. minuty. Jedyną bramkę zdobył w 90. minucie Hiszpan Enric Saborit.

20-letni obecnie Kozłowski był powoływany do reprezentacji przez Portugalczyka Paulo Sousę w 2021 roku i rozegrał sześć meczów w barwach biało-czerwonych, m.in. w spotkaniu z Hiszpanią na Euro, stając się w wieku 17 lat i 246 dni najmłodszym piłkarzem w historii mistrzostw Europy.

Rekord Kozłowskiego pobił na Euro 2024 Hiszpan Lamine Yamal. Reprezentant Hiszpanii w dniu meczu z Chorwacją (3:0) miał 16 lat i 338 dni.