30 podwójnych błędów i spora niespodzianka! Szalony mecz rywalek Igi Świątek

Jelena Rybakina odpadła z turnieju.

Leylah Fernandez pokonała Jelenę Rybakinę w meczu w ramach turnieju WTA w Cincinnati. Obie zawodniczki w trakcie spotkania popełniły... 30 podwójnych błędów serwisowych.

Faworytką spotkania była Rybakina i wygrała pierwszego seta 6:3. W drugiej partii reprezentantka Kazachstanu miała dwie piłki meczowe, ale ostatecznie Fernandez doprowadziła do remisu.

W trzecim secie ponownie lepsza była Fernandez i wygrała mecz 2:1, awansując do kolejnej rundy.

W spotkaniu obie zawodniczki popełniły łącznie... 30 podwójnych błędów serwisowych. "Lepsza" w tej statystyce była Rybakina, która popełniła ten błąd 17 razy. Fernandez dołożyła 13 podwójnych błędów.

Kolejną rywalką Kanadyjki w amerykańskim turnieju będzie Diana Shnaider.

Leylah Fernandez - Jelena Rybakina 3:6, 7:6, 6:4