Taki gest Roberta Lewandowskiego po meczu! Kibice są zachwyceni

Co za gest Roberta Lewandowskiego!

W sobotę FC Barcelona pokonała Valencię 2:1. Obie bramki dla "Dumy Katalonii" zdobył Robert Lewandowski. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, co Polak zrobił po ostatnim gwizdku.

Barcelona w pierwszej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy zmierzyła się na wyjeździe z Valencią. Wynik spotkania w 44. minucie otworzył Hugo Duro. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. Jeszcze przed przerwą Lamine Yamal popisał się bardzo dobrym podaniem, a do bramki rywali po raz pierwszy w tym sezonie trafił Robert Lewandowski.

Na początku drugiej połowy kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski strzelił kolejnego gola. Tym razem Lewandowski wykorzystał rzut karny. Dzięki temu trafieniu Barcelona rozpoczęła nowy sezon zmagań na Półwyspie Iberyjskim od zwycięstwa.

Po meczu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie tego, co Lewandowski zrobił po ostatnim gwizdku. Polski napastnik postanowił oddać swoją meczową koszulkę jednemu z młodych kibiców "Blaugrany". Snajper barcelońskiego klubu przybił również "piątkę" fanowi "Dumy Katalonii". Oczywiście sympatycy Barcelony są zachwyceni postawą Polaka.

Swój następny mecz w lidze hiszpańskiej podopieczni Hansiego Flicka rozegrają w sobotę 24 sierpnia. Do stolicy Katalonii przyjedzie wtedy ekipa Athletic Bilbao.