Betclic 1 Liga: Odra Opole - Stal Stalowa Wola. Relacja live i wynik na żywo

Odra Opole zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola w ramach szóstej kolejki Betclic 1 Ligi. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Relacja live i wynik na żywo z meczu Odra Opole - Stal Stalowa Wola od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Odra zajmuje 13. miejsce w tabeli Betclic 1 Ligi. W pięciu ostatnich meczach drużyna z Opola zanotowała jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki. Sobotni mecz bezbramkowo zremisowali z GKS-em Tychy, który kończył mecz w "dziesiątkę" po drugiej żółtej kartce Mateusza Hołowni.

Stal nie weszła dobrze w nowy sezon. Z zaledwie jednym "oczkiem" na koncie zajmują oni przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie Polonię Warszawa, dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. W ostatniej kolejce mierzyli się z Chrobrym Głogów. Mimo tego, że przegrywali już po 14 minutach, zdołali wyrównać jeszcze w pierwszej połowie. Był to pierwszy punkt podopiecznych Ireneusza Pietrzykowskiego w tym sezonie Betclic 1 Ligi.

Relacja live i wynik na żywo meczu Odra Opole - Stal Stalowa Wola od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.