WTA w Monterrey: Magdalena Fręch - Lina Glushko. Relacja live i wynik na żywo

W 1/8 finału turnieju WTA w Monterrey Magdalena Fręch zmierzy się z reprezentantką Izraela - Liną Glushko. Relacja live i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Lina Glushko na Polsatsport.pl.

Fręch przed rozpoczęciem rywalizacji w Meksyku wzięła udział w turnieju WTA w Cincinnati. Polka rozegrała tam tylko dwa spotkania. W pierwszym pokonała Marię Bouzkovą 3:6, 6:4, 6:3, ale już w kolejnym uległa Chince Qinwen Zheng 1:6, 5:7. W Monterrey Fręch w pierwszym meczu okazała się lepsza od Nadii Podoroskiej z Argentyny 6:4, 4:6, 6:4.

Glushko, by awansować do 1/8 finału turnieju WTA w Monterrey również rozegrała trzysetowe spotkanie. Rywalką Izraelki była Kateryna Volodko. Glushko rozpoczęła mecz od wygranego seta 6:3. Potem przegrała 3:6 i w trzecim, decydującym secie odniosła zwycięstwo 6:3.

Zwyciężczyni tego spotkania w ćwierćfinale powalczy z triumfatorką meczu Camila Osorio - Emma Navarro.

Relacja live i wynik na żywo meczu Magdalenaf Fręch - Lina Glushko na Polsatsport.pl.