US Open: Kamil Majchrzak - Mattia Bellucci. Relacja live i wynik na żywo

W ostatniej rundzie kwalifikacji do US Open Kamil Majchrzak zmierzy się z Włochem Mattią Belluccim. Który z tenisistów wywalczy awans do drabinki głównej turnieju? Relacja live i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Mattia Bellucci na Polsatsport.pl.

Majchrzak w poprzednim spotkaniu w kwalifikacjach do US Open poradził sobie znakomicie. Polak mierzył się z Danielem Elahi Galanem. W pierwszym secie Majchrzak dał ugrać Kolumbijczykowi tylko jednego gema (6:1). Druga odsłona, choć była bardziej wyrównana to i tak padła łupem naszego tenisisty (6:4).

Bellucci podobnie jak Majchrzak w poprzednim meczu rozegrał dwa sety. Wygrał 7:5, 6:2 i wyeliminował z dalszej rywalizacji Argentyńczyka Federico Agustina Gomeza.

Relacja live i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Mattia Bellucci na Polsatsport.pl.