Gole polskich piłkarzy w eliminacjach Ligi Konferencji

Wojciech Golla (pierwszy z lewej) zdobył bramkę dla Puskas Acadamia FC w meczu eliminacji Ligi Konferencji z Fiorentiną

Mariusz Stępinski, Przemysław Frankowski i Wojciech Golla zdobyli bramki dla zagranicznych drużyn w pierwszych meczach czwartej rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Konferencji.

Stępiński strzelił dwa gole dla Omonii Nikozja w wygranym 6:0 (3:0) meczu u siebie z azerskim Zira FK.

Frankowski trafił dla Lens w wygranym 2:1 (2:0) spotkaniu z Panathinaikosem Ateny, którego bramkarzem jest Bartłomiej Drągowski.

Golla strzelił gola dla węgierskiego Puskas Akadamia FC w zremisowanym 3:3 (2:1) wyjazdowym meczu z Fiorentiną. Polak uratował remis węgierskiemu zespołowi, trafiając do siatki w 89. minucie. Goście po dwunastu minutach prowadzili już 2:0, ale punkt wywieziony z Włoch i tak jest ich dużym sukcesem.

Legia Warszawa wygrała w czwartek z kosowskim zespołem Drita Gnjilane 2:0 (0:0), a Wisła Kraków przegrała 1:6 (0:3) z Cercle Brugge.