Kolejny gol Roberta Lewandowskiego! Trzy trafienia w dwóch meczach (WIDEO)

Robert Lewandowski z kolejny trafieniem w sezonie 2024/2025

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu FC Barcelona - Athletic Bilbao. To już trzecie trafienie polskiego napastnika w sezonie 2024/2025 na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Hiszpanii.

Lewandowski próbował wpisać się na listę strzelców już w pierwszej połowie. Mógł to zrobić około 40. minuty. Wtedy jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek.

Po przerwie Polak miał kilka okazji do zmiany wyniku spotkania. Piłkę w bramce rywali udało mu się jednak umieścić dopiero w 76. minucie. Futbolówkę po dośrodkowaniu Pedriego próbował zatrzymać Alex Padilla, jednak ta po interwencji meksykańskiego golkipera wylądowała pod nogami "Lewego". Kapitan reprezentacji Polski wiedział, co zrobić w tej sytuacji i zanotował trzecie trafienie w tym sezonie rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Hiszpanii.

Warto bowiem przypomnieć, że polski napastnik w pierwszej kolejce strzelił dwa gole. Dzięki zdobytym przez niego bramkom "Blaugrana" rozpoczęła sezon od zwycięstwa z Valencią (2:1).