Finał WTA w Cleveland: Beatriz Haddad Maia – McCartney Kessler. Relacja live i wynik na żywo

Beatriz Haddad Maia zmierzy się z McCartney Kessler w finale turnieju WTA 250 w Cleveland. Która z tenisistek sięgnie po tytuł? Relacja live i wynik na żywo meczu Beatriz Haddad Maia - McCartney Kessler na Polsatsport.pl.

Haddad Maia w drodze do finału pokonała Viktorije Golubic, Cristinę Bucsę, Clarę Burel oraz Katerinę Siniakovą. W spotkaniu półfinałowym Brazylijka zwyciężyła z Czeszką 6:3, 2:6, 6:2. Pojedynek trwał dwie godziny i 13 minut. Najwyżej rozstawiona zawodniczka w turnieju zmierzy się w finale z Amerykanką McCartney Kessler.

Amerykańska zawodniczka okazała się lepsza od Katriny Scott, Xinyu Wang, Arantxy Rus oraz Anastazji Potapowej. W półfinale Kessler zwyciężyła z Rosjanką 4:6, 6:3, 6:3. Co ciekawe Potapowa była rozstawiona z numerem piątym w zawodach. Amerykanka sprawiła sporą niespodziankę i zagra o końcowy triumf.

Faworytką tego boju będzie Haddad Maia, która znajduje się w rankingu WTA na 23. pozycji. Z kolei Kessler plasuje się dopiero na 98. miejscu.

Obie zawodniczki nie spotkały się na zawodowych kortach. Będzie to ich debiutancki pojedynek. Która tenisistka zdobędzie trofeum w Cleveland?

Relacja live i wynik na żywo meczu Beatriz Haddad Maia - McCartney Kessler na Polsatsport.pl.