Iga Świątek - Ena Shibahara. Kiedy mecz? O której godzinie?

Iga Świątek

Iga Świątek i Ena Shibahara zmierzą się w spotkaniu drugiej rundy tenisowego turnieju US Open. Kiedy mecz Świątek - Shibahara? O której godzinie Świątek - Shibahara w US Open?

We wtorek Świątek awansowała do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju US Open. Rozstawiona z numerem jeden polska tenisistka wygrała w dwóch setach z Rosjanką Kamillą Rachimową. Tego samego dnia awans do kolejnej rundy wywalczyła Shibahara, która z kolei ograła w trzech setach Darię Saville.

Do tej pory Świątek i Shibahara nie miały okazji ze sobą rywalizować. Spotkanie na US Open będzie więc pierwszym bezpośrednim starciem Polki i Amerykanki.

Świątek - Shibahara. Kiedy mecz? O której godzinie?

Kiedy mecz Świątek - Shibahara na US Open? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani tenisa. Mecz Świątek - Shibahara zostanie rozegrany w czwartek 29 sierpnia. Kiedy i o której godzinie mecz Świątek - Shibahara? Zawodniczki wejdą na kort zaraz po spotkaniu Jannika Sinnera z Aleksem Michelsenem, które rozpocznie się o 18:00.