Reprezentant Polski uratował punkt swojej drużynie! Gol w doliczonym czasie

Piłkarz reprezentacji Polski Przemysław Frankowski zdobył bramkę z rzutu karnego dla RC Lens w doliczonym czasie gry w zremisowanym 1:1 na wyjeździe meczu z AS Monaco w 3. kolejce Ligue 1. To jego pierwsze trafienie w sezonie.

Frankowski rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisko wszedł w 65. minucie, jeszcze przy stanie 0:0.

Oba bramki padły w końcówce spotkania. Gospodarze objęli prowadzenie w 84. minucie po golu Szwajcara Denisa Zakarii, a Frankowski wyrównał z "jedenastki" w doliczonym czasie - w 90+4. minucie.

29-letni pomocnik wykonał rzut karny bardzo pewnie - golkiper rywali wprawdzie wyczuł jego intencję, ale nie miał szans, bowiem piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.

Poza kadrą meczową AS Monaco był kontuzjowany bramkarz Radosław Majecki.

Piłkarze Lens w trzech kolejkach zdobyli 7 pkt.

Frankowski jest wśród piłkarzy powołanych do reprezentacji Polski na mecze Ligi Narodów - 5 września ze Szkocją w Glasgow i trzy dni później z Chorwacją w Osijeku.